KATEGORIE

Aktywne filtry

 • Czujnik deszczu
  Szybki podgląd

  Czujnik deszczu

  98,82 zł

  Czujnik deszczu zapobiega automatycznemu uruchomieniu systemu nawadniania w trakcie deszczu. Czujnik deszczu jest regulowany w celu dostosowania do opadów. Regulacja pozwala na dostosowanie do wielkości opadu w zakresie od 3 mm do 18 mm. Czujnik zamarzania redukuje zagrożenie uszkodzenia rur przed zamarzaniem wody. Posiada także funkcję kontroli.

 • Elektrozawór - RN 150
  Szybki podgląd

  Elektrozawór - RN 150

  64,00 zł

  Rain RN 150 to rodzina elektrozaworów do różnych rodzajów instalacji w małych i średnich zastosowaniach domowych. Jego zaletą są niewielkie straty ciśnienia, które utrzymują się na niskim poziomie do przepływu ponad 35 litrów na minutę, a szeroki zakres możliwych kombinacji i niezwykle konkurencyjna cena sprawiają, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

 • Czwórnik - 1"
  Szybki podgląd

  Czwórnik - 1"

  15,08 zł

  Ogromny sukces 1” systemu kolektorów z o-ringiem wynika z prostego hasła “łatwe do zainstalowania”.

 • Sterownik wewnętrzny I-Dial...
  Szybki podgląd

  Sterownik wewnętrzny I-Dial 24V AC - 4 sekcje

  447,86 zł

  I-Dial to nowy i unikalny sterownik wewnętrzny przeznaczony do obsługi 4, 6 i 8 sekcji. Rodzina sterowników I-Dial jest dostępna w tej samej cenie zarówno dla konfiguracji z cewką 24V AC jak i 9V DC. Sterowniki I-Dial pozwalają w prosty sposób zaprogramować system nawadniania w trzech krokach ustawiając czas rozpoczęcia, czas trwania cyklu oraz częstotliwość nawadniania.

 • Sterownik Amico +
  Szybki podgląd

  Sterownik Amico +

  221,95 zł

  Sterownik nakranowy Amico+ TM został sprawdzony jako najbardziej przyjazny dla użytkownika oraz wysokiej jakości produkt na rynku. Programowanie nigdy nie było tak proste. Duży 3” wyświetlacz pozwala zobaczyć jednocześnie wszystkie informacje. Podświetlany ekran oraz duże znaki umożliwiają zaprogramowanie sterownika zarówno za dnia jak i w nocy.

 • Dysze rotacyjne K-Rotary
  Szybki podgląd

  Dysze rotacyjne K-Rotary

  49,20 zł

  Dysze rotacyjne zostały tak zaprojektowane, aby pasowały do standardowej głowicy korpusu zraszacza. Zapewniają zwiększone, równomierne pokrycie w porównaniu do konwencjonalnych zraszaczy o stałym kierunku, a jednocześnie gwarantują odpowiednią wartość opadu.

 • Opaski do nawiercania
  Szybki podgląd

  Opaski do nawiercania

  3,94 zł

  Opaski mogą być stosowane zamiast trójników w celu stworzenia połączeń i odgałęzień. Gwarantują one mniejsze straty ciśnienia niż w przypadku tradycyjnych złączek skręcanych. Ponadto opaski do nawiercania pozwalają na dużą redukcję średnicy przy użyciu mniejszej liczby elementów.

 • Sterownik Amico PRO 9V DC -...
  Szybki podgląd

  Sterownik Amico PRO 9V DC - IP68 z elektrozaworem

  269,64 zł

  Sterownik Amico PRO został sprawdzony, aby był najbardziej przyjazny dla użytkownika, a także aby był to produkt wysokiej jakości na rynku. Programowanie nawadniania nigdy nie było tak łatwe, a duży 3” wyświetlacz pozwala zobaczyć jednocześnie wszystkie informacje. Podświetlany ekran oraz duże znaki umożliwiają zaprogramowanie sterownika zarówno za dnia jak i w nocy.

 • Elektrozawór - RN 155 Plus
  Szybki podgląd

  Elektrozawór - RN 155 Plus

  82,82 zł

  Rain 155 PLUS to rodzina elektrozaworów do profesjonalnych zastosowań. Wszechstronny, z bardzo niską stratą ciśnienia i niezawodny. Pozwala na łatwe ręczne otwieranie zintegrowane z korpusem zaworu, sterowanie przepływem w celu dostosowania systemu do szybkości przepływu to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że jest to lider elektrozaworów na rynku.

 • Kolano - 1"
  Szybki podgląd

  Kolano - 1"

  7,38 zł

  Ogromny sukces 1” systemu kolektorów z o-ringiem wynika z prostego hasła “łatwe do zainstalowania”.