ELEKTROZAWORY

ELEKTROZAWORY

Aktywne filtry

 • Elektrozawór - RN 150
  Szybki podgląd
  dostępne

  Elektrozawór - RN 150

  70,11 zł

  Rain RN 150 to rodzina elektrozaworów do różnych rodzajów instalacji w małych i średnich zastosowaniach domowych. Jego zaletą są niewielkie straty ciśnienia, które utrzymują się na niskim poziomie do przepływu ponad 35 litrów na minutę, a szeroki zakres możliwych kombinacji i niezwykle konkurencyjna cena sprawiają, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

 • Elektrozawór - RN 155 Plus
  Szybki podgląd
  dostępne

  Elektrozawór - RN 155 Plus

  90,65 zł

  Rain 155 PLUS to rodzina elektrozaworów do profesjonalnych zastosowań. Wszechstronny, z bardzo niską stratą ciśnienia i niezawodny. Pozwala na łatwe ręczne otwieranie zintegrowane z korpusem zaworu, sterowanie przepływem w celu dostosowania systemu do szybkości przepływu to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że jest to lider elektrozaworów na rynku.

 • Elektrozawór - RN 160 Plus
  Szybki podgląd
  dostępne

  Elektrozawór - RN 160 Plus

  146,00 zł

  Rain RN160 PLUS jest rodziną elektrozaworów dla profesjonalnych zastosowań na terenach zielonych lub w rolnictwie. Rodzina RN 160 PLUS jest historycznym produktem Rain, a jego niezawodność, siła i wysoka wydajność są dobrze znane na rynku i z roku na rok są ulepszane i poprawiane.

 • Elektrozawór - RN 180
  Szybki podgląd
  dostępne

  Elektrozawór - RN 180

  458,29 zł

  Rain RN180 jest rodziną elektrozaworów przeznaczonych dla rolnictwa oraz dużych instalacji charakteryzujących się wysokim przepływem. Masa nylonu z dodatkiem 30% włókna szklanego stanowi warunek wstępny doskonałości zaworu elektromagnetycznego do tych zastosowań. Moc i niezawodność stawia czoła nawet ekstremalnym warunkom przepływu, a bezpieczny proces zamykania zapobiega uderzeniom hydraulicznym.

 • Elektrozawór UNION
  Szybki podgląd
  dostępne

  Elektrozawór UNION

  233,70 zł

  Opatentowany przez Rain system zaworów elektromagnetycznych Easy Fit to wyjątkowy pomysł, który można zastosować na globalnym rynku elektrozaworów. System ten umożliwia instalację bez używania kluczy, kleju lub taśmy.