Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/dkrawiec/rainpolska.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 271
STEROWNIKI NAKRANOWE
STEROWNIKI NAKRANOWE

STEROWNIKI NAKRANOWE

Aktywne filtry

 • Sterownik Amico +
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Amico +

  221,95 zł

  Sterownik nakranowy Amico+ TM został sprawdzony jako najbardziej przyjazny dla użytkownika oraz wysokiej jakości produkt na rynku. Programowanie nigdy nie było tak proste. Duży 3” wyświetlacz pozwala zobaczyć jednocześnie wszystkie informacje. Podświetlany ekran oraz duże znaki umożliwiają zaprogramowanie sterownika zarówno za dnia jak i w nocy.

 • Sterownik Amico + 2
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Amico + 2

  294,83 zł

  Sterownik nakranowy Amico 2 + TM został sprawdzony jako najbardziej przyjazny dla użytkownika oraz wysokiej jakości produkt na rynku. Korzystając z tego samego programowania co Amico+, Amico 2 + pozwala ustawić dwa różne zawory, całkowicie niezależnie. Podświetlany ekran oraz duże znaki umożliwiają zaprogramowanie sterownika zarówno za dnia jak i w nocy.

 • Sterownik Click
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Click

  151,86 zł

  Sterownik Click firmy Rain jest najprostszym i niezwykle łatwym do ustawienia systemem umożliwiającym kontrolowanie nawadnianie na Twoim balkonie czy małym ogrodzie. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać kombinację częstotliwości i czasu trwania cyklu nawadniania. Programowanie systemów nawadniania nigdy nie było tak łatwe i szybkie!

 • Sterownik Click Bluetooth
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Click Bluetooth

  220,91 zł

  Sterownik Click Bluetooth jest kolejną ewolucją urządzenia Click. Jest niezwykle łatwy do zaprogramowania ręcznie lub dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji, którą możesz zainstalować na swoim smartfonie.

 • Sterownik Click Mist
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Click Mist

  153,97 zł

  Sterownik Click Mist jest idealnym rozwiązaniem do aplikacji mgiełkowych. Programy to krótkie cykle, z niewielkimi odstępami czasu. System ten został opracowany specjalnie w celu odświeżenia podczas gorącego sezonu.

 • Sterownik Click Plus
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Click Plus

  189,15 zł

  Sterownik Click Plus firmy Rain jest urządzeniem, które ewoluowało ze sterownika Click. Jest niezwykle łatwy do zaprogramowania nawadniania na Twoim balkonie lub małym ogrodzie.