Najczęściej kupowane

 • Opaski do nawiercania
  Szybki podgląd

  Opaski do nawiercania

  3,81 zł

  Opaski mogą być stosowane zamiast trójników w celu stworzenia połączeń i odgałęzień. Gwarantują one mniejsze straty ciśnienia niż w przypadku tradycyjnych złączek skręcanych. Ponadto opaski do nawiercania pozwalają na dużą redukcję średnicy przy użyciu mniejszej liczby elementów.

 • Elektrozawór - RN 150
  Szybki podgląd

  Elektrozawór - RN 150

  48,46 zł

  Rain RN 150 to rodzina elektrozaworów do różnych rodzajów instalacji w małych i średnich zastosowaniach domowych. Jego zaletą są niewielkie straty ciśnienia, które utrzymują się na niskim poziomie do przepływu ponad 35 litrów na minutę, a szeroki zakres możliwych kombinacji i niezwykle konkurencyjna cena sprawiają, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

 • Prostokątna skrzynia...
  Szybki podgląd

  Prostokątna skrzynia elektrozaworów - PZRM 113

  68,29 zł

  Prostokątna skrzynia zaworowa, otwierana przez podniesienie wieka za pomocą uchwytu osadzonego w pokrywie. Każda skrzynia zaworowa jest wyposażona w śrubę przeciwwłamaniową dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Specjalnie zaprojektowany model uchwytu wewnątrz skrzynki pozwala na łatwy i uporządkowany montaż przewodów lub montaż sterownika bateryjnego firmy RAIN.