Najczęściej kupowane

 • Opaski do nawiercania
  Szybki podgląd

  Opaski do nawiercania

  3,94 zł

  Opaski mogą być stosowane zamiast trójników w celu stworzenia połączeń i odgałęzień. Gwarantują one mniejsze straty ciśnienia niż w przypadku tradycyjnych złączek skręcanych. Ponadto opaski do nawiercania pozwalają na dużą redukcję średnicy przy użyciu mniejszej liczby elementów.

 • Elektrozawór - RN 150
  Szybki podgląd

  Elektrozawór - RN 150

  64,00 zł

  Rain RN 150 to rodzina elektrozaworów do różnych rodzajów instalacji w małych i średnich zastosowaniach domowych. Jego zaletą są niewielkie straty ciśnienia, które utrzymują się na niskim poziomie do przepływu ponad 35 litrów na minutę, a szeroki zakres możliwych kombinacji i niezwykle konkurencyjna cena sprawiają, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

 • Zraszacz rotacyjny S050
  Szybki podgląd

  Zraszacz rotacyjny S050

  45,51 zł

  Zraszacze obrotowe Rain S050 są zdolne do pokrycia obszaru o promieniu od 5,2 m do 9,1 m przy ciśnieniu dysz od 2,1 bar do 3,4 bar przy przepływie wynoszącym od 2,84 l/min do 12,5 l/min. S050 są idealne do zastosowań na małych trawnikach, terenach zielonych. Są dostarczane razem z wymiennymi dyszami oznaczonymi numerycznie.

 • Zraszacz rotacyjny S050S
  Szybki podgląd

  Zraszacz rotacyjny S050S

  49,69 zł

  Zraszacze obrotowe Rain S050 S są zdolne do pokrycia obszaru o promieniu od 5,2 m do 9,1 m przy ciśnieniu dysz od 2,1 bar do 3,4 bar przy przepływie wynoszącym od 2,84 l/min do 12,5 l/min. S050 S są idealne do zastosowań na małych trawnikach, terenach zielonych lub do zastąpienia zraszaczy zamgławiających.

 • Nypel - 1"
  Szybki podgląd

  Nypel - 1"

  4,31 zł

  Ogromny sukces 1” systemu kolektorów z o-ringiem wynika z prostego hasła “łatwe do zainstalowania”.

 • Zraszacz rotacyjny S075
  Szybki podgląd

  Zraszacz rotacyjny S075

  52,67 zł

  Zraszacze S075 to pierwsze zraszacze RAIN s.p.a. z napędem mechanicznym. Przeznaczone do niewielkich, komercyjnych lub domowych aplikacji, idealne do zastosowań o niewielkich przepływach.

 • Dysze rotacyjne K-Rotary
  Szybki podgląd

  Dysze rotacyjne K-Rotary

  49,20 zł

  Dysze rotacyjne zostały tak zaprojektowane, aby pasowały do standardowej głowicy korpusu zraszacza. Zapewniają zwiększone, równomierne pokrycie w porównaniu do konwencjonalnych zraszaczy o stałym kierunku, a jednocześnie gwarantują odpowiednią wartość opadu.

 • Zraszacz rotacyjny S075S
  Szybki podgląd

  Zraszacz rotacyjny S075S

  61,18 zł

  Zraszacze S075 S z opatentowaną kontrolą przepływu pozwala na zmniejszenie odległości i prędkości przepływu w celu równomiernego opadu wody i lepszej wydajności dla nawadnianej strefy.

 • Prostokątna skrzynia...
  Szybki podgląd

  Prostokątna skrzynia elektrozaworów - PZRM 113

  68,29 zł

  Prostokątna skrzynia zaworowa, otwierana przez podniesienie wieka za pomocą uchwytu osadzonego w pokrywie. Każda skrzynia zaworowa jest wyposażona w śrubę przeciwwłamaniową dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Specjalnie zaprojektowany model uchwytu wewnątrz skrzynki pozwala na łatwy i uporządkowany montaż przewodów lub montaż sterownika bateryjnego firmy RAIN.

 • Rozdzielacz czteroportowy - 1"
  Szybki podgląd

  Rozdzielacz czteroportowy - 1"

  39,75 zł

  Ogromny sukces 1" systemu kolektorów z o-ringiem wynika z prostego hasła “łatwe do zainstalowania”.