Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/dkrawiec/rainpolska.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 271
Produkty na stronę główną

Produkty na stronę główną

Aktywne filtry

 • Dysze rotacyjne K-Rotary
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Dysze rotacyjne K-Rotary

  49,20 zł

  Dysze rotacyjne zostały tak zaprojektowane, aby pasowały do standardowej głowicy korpusu zraszacza. Zapewniają zwiększone, równomierne pokrycie w porównaniu do konwencjonalnych zraszaczy o stałym kierunku, a jednocześnie gwarantują odpowiednią wartość opadu.

 • Dysze statyczne
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Dysze statyczne

  7,26 zł

  Dysze regulowane z funkcją "kontroli precyzyjnej dystrybucji"

 • Zraszacz rotacyjny S050S
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Zraszacz rotacyjny S050S

  55,00 zł

  Zraszacze obrotowe Rain S050 S są zdolne do pokrycia obszaru o promieniu od 5,2 m do 9,1 m przy ciśnieniu dysz od 2,1 bar do 3,4 bar przy przepływie wynoszącym od 2,84 l/min do 12,5 l/min. S050 S są idealne do zastosowań na małych trawnikach, terenach zielonych lub do zastąpienia zraszaczy zamgławiających.

 • Elektrozawór - RN 160 Plus
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Elektrozawór - RN 160 Plus

  146,00 zł

  Rain RN160 PLUS jest rodziną elektrozaworów dla profesjonalnych zastosowań na terenach zielonych lub w rolnictwie. Rodzina RN 160 PLUS jest historycznym produktem Rain, a jego niezawodność, siła i wysoka wydajność są dobrze znane na rynku i z roku na rok są ulepszane i poprawiane.

 • Sterownik Click
  Szybki podgląd
  Wyprzedane
  niedostępne

  Sterownik Click

  151,86 zł

  Sterownik Click firmy Rain jest najprostszym i niezwykle łatwym do ustawienia systemem umożliwiającym kontrolowanie nawadnianie na Twoim balkonie czy małym ogrodzie. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać kombinację częstotliwości i czasu trwania cyklu nawadniania. Programowanie systemów nawadniania nigdy nie było tak łatwe i szybkie!